Kontaktpersoner

Bakom varumärket Intressanta Hus hittar ni våra anställda och representanter, tveka inte att höra av er till oss!

Försäljning

ih-lena

Lena Gustafsson

Försäljning – Västerås
0734 – 27 79 68
lena.gustafsson@intressantahus.se

ih-niclas

Niclas Rylander

Försäljning – Västerås
0704 – 12 90 40
niclas.rylander@intressantahus.se

ih-robin

Robin Axling

Försäljning – Stockholm Norra
0709 – 60 06 17
robin.axling@intressantahus.se

ih-par

Pär Olausson

Försäljning – Stockholm Södra
0702 – 15 01 11
par.olausson@intressantahus.se

ih-dimitris

Dimitris Merachtsakis

Försäljning – Skåne
076-135 46 17
dimitris.merachtsakis@intressantahus.se

ih-anders

Anders Henriksson

Försäljning – Dalarna
070-609 99 90
anders.henriksson@intressantahus.se

Huvudkontor

ih-goran

Göran Hjälmeby

VD
010-202 20 51
goran@intressantahus.se

ih-hakan

Håkan Simu

Produktion
010-202 20 55
hakan@intressantahus.se

ih-john

John Melin

Entreprenad
010-202 20 56
john@intressantahus.se

ih-sofia

Sofia Larsson

Ekonomi
010-202 20 54
sofia@intressantahus.se

ih-evalott

Evalott Hjälmeby

Inredning
010-202 20 52
evalott@intressantahus.se

ih-jonatan

Jonatan Hjälmeby

Order & Administration
010-202 20 57
jonatan@intressantahus.se

ih-tobias-2

Tobias Holmberg

Inköp & Säljkoordinator
010-202 20 58
tobias@intressantahus.se

ih-jesper

Jesper Hjälmeby

Marknad
010-202 20 53
jesper@intressantahus.se

ih-henrik

Henrik Johansson

Entreprenad
010-202 20 61
henrik@intressantahus.se

ih-josefin

Josefin Hjälmeby

Marknad (Föräldraledig)
010-202 20 59
josefin@intressantahus.se

ih-frida

Frida Carlsson

Ekonomi & Administration (Föräldraledig)
010-202 20 60
frida@intressantahus.se

Skriv in ditt sökord och klicka på enter