Kontaktpersoner

Bakom varumärket Intressanta Hus hittar ni våra anställda och representanter, tveka inte att höra av er till oss!

Försäljning

Lena Gustafsson

Försäljning – Västerås
0734 – 27 79 68
lena@intressantahus.se

Niclas Rylander

Försäljning – Västerås
0704 – 12 90 40
niclas.rylander@intressantahus.se

Robin Axling

Försäljning – Stockholm Norra
0709 – 60 06 17
robin.axling@intressantahus.se

Pär Olausson

Försäljning – Stockholm Södra
0702 – 15 01 11
par.olausson@intressantahus.se

Dimitris Merachtsakis

Försäljning – Skåne
076-135 46 17
dimitris@intressantahus.se

Huvudkontor

Göran Hjälmeby

VD
010-202 20 51
goran@intressantahus.se

Håkan Simu

Produktion
010-202 20 55
hakan@intressantahus.se

John Melin

Entreprenad
010-202 20 56
john@intressantahus.se

Sofia Larsson

Ekonomi
010-202 20 54
sofia@intressantahus.se

Evalott Hjälmeby

Inredning
010-202 20 52
evalott@intressantahus.se

Jonatan Hjälmeby

Order & Administration
010-202 20 57
jonatan@intressantahus.se

Tobias Holmberg

Inköp & Säljkoordinator
010-202 20 58
tobias@intressantahus.se

Jesper Hjälmeby

Marknad
010-202 20 53
jesper@intressantahus.se

Frida Nobring

Ekonomi och Administration (Föräldraledig)
010-202 20 60
frida@intressantahus.se

Josefin Hjälmeby

Marknad (Föräldraledig)
010-202 20 59
josefin@intressantahus.se

Skriv in ditt sökord och klicka på enter